Hakkımızda

Sevgili dostlar,

myRoc Cafe & Restaurant; ismini simurg, tuğrul ve feniks gibi nice isimlerle bilinen Zümrüd-ü Anka kuşundan alır. Tarihten günümüze bir çok toplum ve kültürde yer alan, mitolojinin vazgeçilmez unsuru olan Anka Kuşu bize hikayemizde rehber oldu. Onun sürekli kendini yenileyen mitik boyutu, toplumumuzun özelinde myRoc olarak bizim yenilik ve değişime yatkınlığımızı, zorluklar karşısında irade ve azmimizi, güzelliği üzerine anlatılan efsaneler ise estetik eğilimlerimizi mekanımıza yansıtmamızda önemli rol oynadı. Anka aynı zamanda tasavvufta kendini aramanın sembolüdür. myRoc Cafe & Restaurant olarak; siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden anılarınızda yer edecek bir mekan olma niyetindeyiz.

Misyonumuz, sektörel anlamda en iyiyi ve güzeli mümkün olan en uygun şartlarda dost ve komşularımız başta olmak üzere tüm Bağcılar halkına sunmaktır. İş çıkışlarınızda tatlı bir nefes, aile ve dostlarınızla eşsiz bir kahvaltı, sevdiklerinizin özel günlerinde mutluluklarınızın başlangıç noktası olacak işletmemizle hizmetinizdeyiz.

Kuruluş aşamasında masalların efsane kuşu Zümrüd-ü Anka’dan ilham alan myRoc Cafe & Restaurant, yılların kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile deneyimle personeli ve dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan şeflerimizle siz değerli dost ve müşterilerimizin vereceği katkı ve desteklerle şekillendirip, tarihteki yerimizi almak hedeflerimizin başında gelmektedir.

Saygılarımızla

myRoc Cafe & Restaurant